Praca

logo_triomed

Kolumna Transportu Sanitarnego „Triomed” istnieje od 2003 r. jako niezależny podmiot na rynku usług medycznych.

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną jednostką świadczącą usługi z zakresu transportu sanitarnego i ratownictwa medycznego.

Poszukujemy:

RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH / RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH – KIEROWCÓW / KIEROWCÓW – RATOWNIKÓW KPP

Zakres obowiązków:

  • Transport międzyszpitalny pacjentów i opieka na nimi w trakcie transportu
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

Ratownicy medyczni / Ratownicy Medyczni- Kierowcy:

  • dyplom ratownika medycznego
  • pozwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi (dla kierowców-ratowników medycznych)
  • znajomość topografii regionu (dodatkowo punktowane)
  • doświadczenie w pracy w Systemie ratownictwa Medycznego  (dodatkowo punktowane)

Kierowcy – Ratownicy KPP

  • dyplom ratownika KPP (ukończony kurs KPP)
  • pozwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi
  • znajomość topografii regionu (dodatkowy plus)

Oferujemy:

  • Praca na ternie całego województwa
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia – różne formy

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym: rekrutacja@triomed.pl

Sekretariat: (81) 446-59-68